Na nový bazén myslete již nyní v zimě

25.01.2018 13:41

Víte o tom, že právě nyní je nejlepší čas, kdy si objednat nový bazén ? V zimních měsících se totiž začínají objednávat práce spojené se stavbou bazénu. Pokud totiž myslíte na podobné záležitosti včas a nenecháváte věci na poslední chvíli, můžete i ušetřit. Ale hlavně budete mít bazén hotový včas a s příchodem prvních slunných dní se v něm budete moci koupat.

Předtím, než se rozhodnete, jaký bazén si pořídíte a kam ho na svém pozemku umístíte, je dobré přizvat odborníka. Nyní máte daleko větší šanci, že na vás bude mít čas. Je totiž důležité vědět, na co vše se musí při umístění bazénu brát zřetel. Například je dobré vědět, jak se na pozemku chová spodní voda, nebo zda vám umístění venkovního bazénu nezkomplikuje údržbu zahrady. Je také třeba myslet na prostor, kam bude umístěno technické zázemí bazénu a kudy bude veden přívod elektrické energie.

Dobře je třeba promyslet i velikost a hloubku bazénu. Hodně záleží na tom, kdo bude bazén používat. Například, pokud si chcete pouze zaplavat, stačí vám menší bazén doplněný protiproudem. Pokud ale bazén budete používat i s dětmi, měli byste zvolit větší rozměry.

V neposlední řadě, je třeba si promyslet, jakou zvolit technologii na bazén. Už od počátku je dobré myslet i na to, že jednou budete chtít bazén zastřešit a na tuto variantu vše stavebně připravit.

Proto je velmi výhodné, se poradit s odborníkem a zvolit tu nejvhodnější variantu právě pro vás. Bazén si totiž pořizujete na mnoho let a je dobré nic neuspěchat. 

Neváhejte nás kontaktovat a my vám odborně poradíme !

 

 

 

—————

Zpět