Bazénové vysavače spříjemní péči o čistotu bazénu

10.04.2018 21:33

Dnes si můžete díky neustále se vyvíjejícím technologiím vybírat hned z několika typů bazénových vysavačů – záleží, zda vašim nárokům a představám bude nejlépe vyhovovat vysavač ruční, poloautomatický či plně automatický. 

Ruční vysavač je součástí vybavení každého bazénu. Dle typu umožňují udržovat stěny, rohy a dno bazénu a tak zajistit jeho kompletní čistotu.

Poloautomatický bazénový vysavač pracuje pouze v závislosti na chodu písková filtrace. Pomocí bazénové hadice, která je vždy součástí, je napojen ke skimmeru nebo k sací trysce. Uvedený vysavač využívá sací síly filtračního systému přes membránu. Jde o systém blízký ručním vysavačům, kde membrána rozkmitá hubici ke krouživému pohybu a sací hlava se tak po dně pohybuje sama. Odstraní nečistoty ze dna i stěn bazénu.

Automatické bazénové vysavače přináší velké usnadnění práce při pravidelném čištění bazénu. Jsou totiž absolutně nenáročné na obsluhu, pracují zcela samostatně bez závislosti na filtraci a zajistí Vám dokonalé odstraňování nečistot ze stěn i dna bazénu. Automatický bazénový vysavač je poháněný vlastním motorem, který pracuje nezávisle na chodu bazénové filtrace. 

V naší nabídce každopádně naleznete všechny tři uvedené typy.

 

—————

Zpět